TV8 Yayın Akışı - TV8 'de Bugün Neler Var ? Icon TV8 Yayın Akışı - TV8 'de Bugün Neler Var ?

TV8 Yayın Akışı - TV8 'de Bugün Neler Var ? Logo

TV8 Ne Zaman Kuruldu?
TV8 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu tarafından kurulmuş ve spor kanalı olarak yayın hayatına başlamıştır. 2013 yılında Acun Medya’ya satılmış ve format değiştirmiştir. Bu tarihten sonra artık TV8 ülkemizde adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan bir TV kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır.
TV8 Sahibi Kim?
Tv8 Kanalının eski sahibi MNG Medya Grubu sahibi Mehmet Nazif Günal, yeni sahibi ise Acun Medyanın kurucusu Acun Ilıcalıdır. Televizyon hayatına spikerlikle başlayan Acun Ilıcalı birçok programda sunuculuk yapmıştır. Halen sunuculuk mesleğine devam eden Acun Ilıcalı, TV8 kanalını satın alarak ulusal kanallar listesine sokmayı başarmıştır. Farklı ülkelerde de programlar yapan Acun Medya başarılı yapımlara imza atmıştır.
TV8 Programları
2013 yılından sonra yayın hayatında program ve yarışmalara öncelik veren Acun Medya, TV8 ekranlarında nadir de olsa dizi ile karşımıza çıkmaktadır. En çok izlenen yarışmalara imzasını atan Acun Medya, yabancı formatları satın alarak geliştirip yayın hayatına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Özellikle Acun Medya’nın öncülüğünü yaptığı yayınlar, TV8 kanalında geniş bir kitleye hitap etmeyi de başarmıştır. Yayınlandığı her döneme damga vuran Survivor ve Master Chef Türkiye sevilerek izlenmektedir. Bunun yanı sıra moda programları da yayınlayan kanal Doya Doya Moda, İşte Benim Stilim adlı programlar ile de oldukça ses getirmiştir. Göz6 programı ile de çok farklı bir formata imza atmıştır. TV8 kanalında yayımlanan Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderidir, Maral, Kızım adlı diziler reytinglere damgasını vurmuş ve çok sevilmiştir. Kırmızı Oda adlı dizi de anlatan yaşanmış hikayeler seyircileri göz yaşına boğmuştur. Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizi de yaşanmış hikayeden esinlenmiş ve başarılı bir kadının hikayesini anlatmıştır bizlere. Bir zamanların efsanesi Yetenek Sizsiniz aslı programda TV8 kanalında ekranlara gelmiş ve bizleri genç yeteneklerle tanıştırmış. Bir başka yetenek avcısı programda O Ses Türkiye’dir. Eğlenceli dakikalar yaşatan program aynı zamanda çoğu kişiye yol göstermiştir.
TV8 İletişim Bilgileri
TV8 binası Kemerburgaz Yolu, Cendere Mevkii No:29 Sarıyer’de bulunmaktadır. Telefon numaraları ise (0212) 987 30 70 ve 0(212) 304 88 88 numaralı hatlardır.TV Yayın Akışı - TV Kılavuzu - Kanal Yayın Akışları

Türkiye'de yayın hayatını sürdüren yüzlerce kanal ve bu kanallarda yayınlanmak için hazırlanan izleyiciyle buluşturulan birbirinden farklı tv programları bulunmaktadır. Hızla gelişen teknoloji sayesinde bu tv kanallarının yanına yenileri eklenmektedir. Bu kanallar izleyicisini memmun edebilmek için diziler,yarışmalar gibi içerikler sunmaktadır. Eskisi gibi kanal sayısı az olduğu için kolaylıkla takip edebildiğiniz yayın akışlarını artık yoğun iş temponuz ve artan kanal sayısı yüzünden takip edemeyebilmektesiniz.

Günün popüler dizileri nelerdir ? Belgeselleri nelerdir ? haliyle bilememektesiniz veya yurtdışında yaşamaktasınız ve saat farkından dolayı şuanda yayınlanan içerikleri takip etmekte güçlük çekmektesiniz. Yayınakisitv olarak bu gibi karışıkları tamamen ortadan kaldırıyoruz.Tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere hangi kanalda hangi içeriklerin ne zaman olduğunu gösteriyoruz. Günün dizileri, günün belgeselleri gibi bilgilere tık tıklama ile erişebilme imkanı veriyoruz. 

Örnek verecek olursak ATV Yayın Akışı, Kanal D yayın akışı gibi kanalların yayın akışlarını direk olarak görebiliyorsunuz. Sitemizi mobil uyumlu olarak sizlere sunarak yer mekan farketmeksizin 7/24 dilediğiniz saatte istediğiniz mekanda hangi kanalda ne gibi içeriklerin olduğunu, şuanda aktif olan yayınlar gibi bilgilere tek seferde erişebilmektesiniz.