Teve2 Yayın Akışı - Teve2 'de Bugün Neler Var ? Icon Teve2 Yayın Akışı - Teve2 'de Bugün Neler Var ?

Teve2 Yayın Akışı - Teve2 'de Bugün Neler Var ? Logo

Teve2 Ne Zaman Kuruldu?
Teve2 2012 yılı itibariyle kurulmuş olan özel bir TV kanalıdır. Ülkemizde faaliyet gösteren TNT’nin Turner Broadcasting System tarafından kapatılması sonrasında bu kanala ait yayın hakları, Doğan Medya Grubu’na geçmiştir. TNT özellikle uluslararası çapta popüler olan dizileri ve filmleri yayınlayan bir yayın politikasına sahipti. Daha sonraki süreçte bu TV kanalının hakları Doğan Medya Grubu’na geçince, kanalın adı teve2 olarak değiştirildi. Teve2 genellikle tematik filmler, eğlence programları ve nostaljik dizilerin yayınlandığı bir TV kanalı olarak ön plana çıkmaktadır. Digiturk ve KabloTV gibi platformlarda da yer alan teve2, Türksat 4A uydusu kanalıyla da yayın yapmaktadır.
Teve2 Sahibi Kim?
3 Eylül 2012 yılı itibariyle düzenli bir şekilde yayın yapmaya başlayan teve2, TNT TV kanalının devamı niteliğindedir. 10 Ekin 20216 yılı itibariyle teve2 logosuyla yayın hayatına başlayan bu TV kanalının ilk sahibi Turner Broadcasting System’dir. Daha sonraki süreçte Turner Broadcasting System’ten yayın haklarını satın alan Doğan Medya Grubu, teve2 kanalının sahibi olmuştur. Günümüz itibariyle de teve2 Demirören Medya bünyesinde seyircisiyle buluşan bir TV kanalıdır.
Teve2 Programları
Günümüz koşullarında Teve2 programları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır. Ali İhsan Varol’un sunuculuğunu yapmış olduğu fenomen bir yarışma olarak karşımıza çıkan Kelime Oyunu, teve2 kanalının iddialı programları arasında yer almaktadır. Yine dünyanın pek çok yerine dair belgesel formatında bilgiler veren Çok Gezenti de teve2 bünyesinde yer alan programlar arasında yer almaktadır. Ülkemizin pek çok şehrinin yöresel lezzetlerini ve gezilecek yerlerini tanıtan Rehber programıyla, iç dekorasyon noktasında mükemmel tasarımları seyircileriyle buluşturan Evim Şahane de teve2’nin programları arasındadır. Derya Baykal'la Gülümse, 2. Sayfa ve Hepsi Bugün Oldu gibi programlar da kanalın ön plana çıkan yapımları arasında yer almaktadır. Ayrıca teve2 Akasya Durağı gibi eski klasik dizilere de yer vermektedir.
Teve2 İletişim Bilgileri
Teve2 Merkez adres bilgisi; Demirören Medya Center/ 100. Yıl Mahallesi, 2264 Sokak, Numara: 1 34218 Bağcılar / İstanbul
Telefon numarası: 0212 413 61 00
Faks: 0212 413 52 77


TV Yayın Akışı - TV Kılavuzu - Kanal Yayın Akışları

Türkiye'de yayın hayatını sürdüren yüzlerce kanal ve bu kanallarda yayınlanmak için hazırlanan izleyiciyle buluşturulan birbirinden farklı tv programları bulunmaktadır. Hızla gelişen teknoloji sayesinde bu tv kanallarının yanına yenileri eklenmektedir. Bu kanallar izleyicisini memmun edebilmek için diziler,yarışmalar gibi içerikler sunmaktadır. Eskisi gibi kanal sayısı az olduğu için kolaylıkla takip edebildiğiniz yayın akışlarını artık yoğun iş temponuz ve artan kanal sayısı yüzünden takip edemeyebilmektesiniz.

Günün popüler dizileri nelerdir ? Belgeselleri nelerdir ? haliyle bilememektesiniz veya yurtdışında yaşamaktasınız ve saat farkından dolayı şuanda yayınlanan içerikleri takip etmekte güçlük çekmektesiniz. Yayınakisitv olarak bu gibi karışıkları tamamen ortadan kaldırıyoruz.Tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere hangi kanalda hangi içeriklerin ne zaman olduğunu gösteriyoruz. Günün dizileri, günün belgeselleri gibi bilgilere tık tıklama ile erişebilme imkanı veriyoruz. 

Örnek verecek olursak ATV Yayın Akışı, Kanal D yayın akışı gibi kanalların yayın akışlarını direk olarak görebiliyorsunuz. Sitemizi mobil uyumlu olarak sizlere sunarak yer mekan farketmeksizin 7/24 dilediğiniz saatte istediğiniz mekanda hangi kanalda ne gibi içeriklerin olduğunu, şuanda aktif olan yayınlar gibi bilgilere tek seferde erişebilmektesiniz.