beIN SPORTS Yayın Akışı - beIN SPORTS Bugün Hangi Maçlar Var ? Icon beIN SPORTS Yayın Akışı - beIN SPORTS Bugün Hangi Maçlar Var ?

beIN SPORTS Yayın Akışı - beIN SPORTS Bugün Hangi Maçlar Var ? Logo

BeIN SPORTS Ne Zaman Kuruldu?
Türkiye’de en gelişmiş spor yayınları faaliyetleri yapan kanallardan birisi de BeIN SPORTS kanalıdır. Kanal 4 Eylül 2000 yılında Işık TV ismi altında Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulmuş bir kanaldır. Kanal Digiturk platform kapsamında satın alınmıştır. Yıllar 2001 yılına gelindiğin de Mehmet Emin Karamehmet ile Şansal Büyükak kişileri tarafından LİG TV kanalı kapsamında hizmet verdi. 26 Kasım 2001 yılında kanal Lig TV platformu ismi altında yayına girdi. Daha sonrasında 23 Ağustos 2008 yılında ise SportMax başlığı altında yayın hayatına devam etti. Son olarak ise 13 Ocak 2016 tarihin de kanal beIN Sports Türkiye adını alarak ülkemizde yayın hayatına devam etmektedir.
BeIN SPORTS Sahibi Kim?
Kanalın ilk sahipleri 2000 yılında Işık TV adı altında Mehmet Emin Karamehmet olmuştur. Daha sonralarında ise Şansal Büyükak ve Mehmet Emin Karamehmet kanalı birlikte LİG TV çatısı altında yürütmeye devam ettiler. Kanalın sahibi 2000 ile 2013 yılları arasında Çukurova Holding tarafından satın alındı. Sonrasında ise TMSF 2013 -2015 yıllarında kanalı satın aldı. Günümüzde ise kanalın sahibi 2015 yılından beri beIN Media Group tarafından kanal satın alınarak yayın hayatına devam etmektedir.
BeIN SPORT İletişim Bilgileri?
Kanal oldukça gelişmiş bir iletişim hizmet birimlerine sahip bir kanaldır. BeIN SPORT kanalına ulaşmak için +90 212 473 73 73 telefon numaralarından kanala bağlanabilirsiniz. Kanal izleyicilerine 7/24 saat sorunsuz hizmet sunmaktadır.