Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Başlıyor ? Konusu Ne ?

1 52

Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Başlıyor ? Üç Kuruş Konusu Ne ?

Türkiye’de reyting rekorları kuran Çukur dizisinin final yapmasıyla beraber çukur izleyicileri büyük bir üzüntü duymuşlardı. Yapımcı firma Ay yapım izleyicilerini sevindiren bir haber vermişti.

Üç kuruş isimli  yeni bir dizi hazırladıklarını ve kısa sürede ekranlarda olacağını belirttiler ve takipçileri büyük bir heyecanla üç kuruş dizisini beklemeye başladı ve beklenen dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Fragman izleyicisinin merak ettiği üç kuruş oyuncuları kimler ?, üç kuruş hangi kanalda ?, üç kuruş konusu nedir ?, Aras Bulut İynemli Üç Kuruşta Oynuyor mu? gibi bir çok soruyu şuan için giderici nitelikte oldu. İşte sizler için hazırladığımız üç kuruş bilgileri

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ

 

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ HANGİ KANALDA

Üç Kuruş dizisi yine içerde ve çukur dizisinin de olduğu gibi Show TV Ekranlarında olacak.

 

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Üç kuruş dizisi, İçerde ve Çukur izleyicilerinin de beklediği gibi yine yeraltı olaylarını konu alacak dizi “Aksiyon-Gerilim” türünde ve yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk olacak şekilde sevenleriyle olacak.

 

üç kuruş dizisi oyuncuları

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Üç kuruş dizisinin fragmanından da gösterildiği üzere başrollerinde usta oyuncu Uraz Kaygılaroğlu yer almaktadır. Ayrıca Show TV’den gelen resmi açıklama ile Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer,  Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi usta oyuncularda dizide yer alacak.

Aras Bulut İynemli Üç Kuruşta Oynuyormu

ARAS BULUT İYNEMLİ ÜÇ KURUŞTA OYNUYOR MU ?

Çukur ve içerde izleyicisinin merakla beklediği Aras Bulut İynemli dizide yer alıp almayacağı şuan için tamamen bir sürpriz.

 

TANER ÖLMEZ ÜÇ KURUŞTA OYNUYOR MU ?

Son olarak mucize doktor dizisinde otizmli bir doktor olan Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez için sosyal medyada Üç Kuruş dizisinde olacağı yönünde çokta iddialar ortaya atılmıştı. Fakat şuanda fragman ve Show TV resmi açıklamalarından da görüldüğü gibi henüz üç kuruş oyuncu kadrosunda bulunmuyor.

 

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ HANGİ GÜN ?

Üç kuruş dizisi içerde ve Çukur dizisinden sonra yine gibi her pazartesi 21:00’da Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

 

üç kuruş fragman

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ FRAGMAN

Yayınlanan Üç kuruş dizisi fragmanına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Link 

 

1 yorum
  1. Serhat diyor

    Uc kuruş 25 ekim pazartesi show tv de

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.