Sokağın Çocukları Murat Öldü mü?

0 746

Sokağın Çocukları Murat Öldü mü?

BluTv tarafından hazırlanıp ekranlara getirilen illegal hayat hikayelerini, çete savaşlarını anlatan Sokağın Çocukları dizisi yoğun izleyici kitlesiyle ilgiyle takip edilmektedir. Dizinin sevilen karakteri Murat Şahin beklenmedik bir şekilde düşman çete lideri Onur Akbay tarafından vurulmuştu. Fakat daha sonra Murat Şahin’in hiçbir şekilde cenazesi gösterilmedi ve ayrı bir sahnede de yer almadı. Haliyle buda izleyici kitlesi tarafından Sokağın Çocukları Murat Öldü mü ? Sokağın Çocukları Murat Dönecek mi ? Sokağın Çocukları Murat Kimdir ? Murat Ayrıldı Mı ? gibi soruları beraberinde getirdi. İşte madde madde sizler için hazırladığımız analizler.

 

Sokağın Çocukları Murat Öldü mü?

 

Sokağın Çocukları Murat Öldü mü?

Sokağın çocukları dizisinde sevilen karakter çete lideri Murat Şahin bir çatışma esnasında düşmanları tarafından vurulmuştu. Fakat vurulduktan sonra herhangi bir cenaze sahnesi düzenlenmedi. Ölüm sahnesi net olarak verilmedi. Sadece vurulduktan sonra bölüm bitti ve başka bir sahnede veya bölümde görüntüsü verilmedi. Her ne kadar Wikipedia gibi platformlarda bitirilen karakterler arasında gösterilse de izleyicilerinde merakla beklediği gibi Sokağın çocukları Murat Dönecek mi ? bu sorunun cevabı olarak dönmesi mümkün olarak gözüküyor. Ailesinin baskısıyla bu işlerden kurtulmak için öldü gibi gösterilmiş olabileceği ihtimaller arasında bulunuyor. Karakterin ölümü sonrası konuyla ilgili Murat Şahin karakterine hayat veren Furkan Murat Uğur tarafından bir veda mesajı gelmedi ve BluTv bir oyuncuyla ilgili bir veda açıklaması yapmadı.

 

Sokağın Çocukları Murat Ayrıldı mı?

Sokağın çocuklarında Murat Şahin karakteri senaryo gereğimi ayrıldı yoksa dizi ekibi içinde yaşadığı problemler sonucumu ayrıldı bilinmemektedir. Herhangi bir şekilde dizi ekibinden ve oyuncu Furkan Murat Uğur bu konu hakkında açıklama gelmedi. Yaşadığı bir problem sonucu ayrıldığına dair iddialar söz konusu ihtimaller arasında bulunmuyor. Ekip içi bir sıkıntı magazin gündemine de düşmediği için şuanda en yakın ihtimal senaryo gereği ayrılmış olabileceğidir.

 

Sokağın Çocukları Murat Kimdir?

Sokağın Çocukları Murat Kimdir?

Sokağın çocukları dizisinde genç bir çete lideri Murat Şahin karakterine hayat veren oyuncu Furkan Murat Uğur’dur.  Oyuncu hakkında pek bir bilgiye ulaşılamamakla beraber oyuncunun Adanalı olduğu tahmin edilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.