Jason Statham Filmleri – Unutulmaz 5 Filmi

0 48

Jason Statham Filmleri

Aksiyon ve dövüş dalının en iyilerinden biri olan Jason Statham’ın filmlerini beğenmeme gibi bir şansımız pek olmuyor. Onun oyunculuğundaki üst düzey başarısı, yetenekleri ve filmlerinin kurguları öyle farklı ki tekrar tekrar izlenilebilen filmler arasına Jason Statham filmleri de giriyor. Filmlerinde çok sayıda dövüş sahnesi olduğu için dövüş severlerin büyük ilgisini çekmektedir. Araba kullandığı filmler ise aksiyonu üst seviyelere tırmandırmıştır. Hız ve dövüş severlerin vazgeçilmezi olan Jason Statham filmleri hangileri diyorsanız burada bulabilirsiniz. Jason Statham film önerilerini aşağıda sizlere sunduk. İzleyip keyif almak sizlere kalmış.

1- Hızlı ve Öfkeli 7

Jason Statham'ın Filmleri

IMDb : 7.1

Seri filmin şu an için sonuncusu olan Hızlı ve Öfkeli 7’de bir önceki filmin azılı suçlusu Owen Shaw’ın abisi rolünü Jason Stathham ( Deckard Shaw ) oynuyor. Kardeşini yaralayan ve yakalatan ekipten intikamını almak için takibe başlar. İntikam amaçlı bu karşılaşma kavga ve hız tutkusunu doruklara çıkaracaktır.

2- The Expendables ( Cehennem Melekleri ) 1-2-3

Jason Statham Cehennem Melekleri

IMDb : 6.1

Yine bir seri film ve yine Jason Statham. Cehennem Melekleri serisinin tecrübeli dövüşçüsü ve en kıdemli üyelerinden olan Jason Statham ekibin paralı askerlerindendir ve hükümetin verdiği görevleri yerine getirmek için ekip arkadaşları ile büyük mücadele vermektedir. Kan, duman, sis, toz ve temponun bir an olsun düşmeyeceği anlar onu beklemektedir.

3- Taşıyıcı 1-2-3

Jason Statham filmleri 

IMDb : 6.8

Eski bir asker olan oyuncumuz aynı zamanda başarılı bir dövüşçü, savaşçı ve inanılmaz bir sürücüdür. Önceki tempolu işini bırakıp, daha sakin işlere yönelir. Film 3 serisinde de ya bir paket ya da insan taşıyıcılığı yapmaktadır. Ancak aksiyon onun peşini bırakmayacaktır. Araçları ve kurşunları sevenlere harika bir seri tavsiyesidir.

4- Banka İşi – Jason Statham Filmleri

Jason Statham Banka İşi

IMDb : 7.2

1971 yılındaki gerçek bir soygundan esinlenerek yapılan filmde her zaman olduğu gibi aksiyon ve silah sesleri tavan yapmaya hazır. Terry (Jason Statham ) mükemmel bir plan yapmıştır ve o bölgenin en büyük bankasını soyacaklardır.

5- Ölüm Yarışı – Jason Statham Filmleri

Jason Statham Ölüm Yarışı

IMDb : 6.3

Ekonominin çökmeye geldiği ABD’de hapishaneler para kazanmak için suçluları kullanmaya başlar. Onları aralarında yarışlara sokmaya başlar. Kaybedenin ödülü ölüm olan bu yarışta araçları görünce şaşıracağınızdan eminiz. Hız ve Jason Statham yine aynı perdede buluşuyor.

Jason Statham’ın aslında her filmi ayrı güzellikte ancak biz içlerinden size en güzellerini tavsiye ettik. Listeyi daha da uzatabilirdik. Bunu yapmadık ve siz sinemaseverlere  Jason Statham filmleri önerdik. Herkese iyi seyirler.

 

Sizde Jason Statham Filmlerini severek izliyorsanız beğenebileceğiniz en iyi tetikçi listeleri konumuza göz atabilirsiniz. En İyi Tetikçi Filmleri Listesi İçin Tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.