Esra Erol Saat Kaçta Bitiyor ? Saat Kaçta Başlıyor ?

0 40

Esra Erol Saat Kaçta Bitiyor ? Saat Kaçta Başlıyor ?

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Esra Erol’da programı Esra Erol’un evlilik programından sonra tamamen farklı bir tarzdaki yeni formatıyla yoğun bir izleyici kitlesi tarafından sevilerek izlenmektedir.  Bu kadar yoğun bir izleyici kitlesi olması ile birlikte program başlangıcına yetişemeyenler doğal olarak esra erol saat kaçta bitiyor ? sorusu akıllara gelmektedir. Program başlangıcını kaçırıp yarısında açan izleyiciler programının bitiş saatini öğrenip duruma göre izlemeye devam etmek veya kaç dakikası kaldığını öğrenmek istemektedir veya tam tersi olarak programının ne zaman başlayacağını merak edenler olacaktır. Bu durumda saat kaçta tv başına geçmeleri gerektiğini öğrenmek isteyenler ise esra erol saat kaçta başlıyor ? sorusunu akıllarına getirmektedir. Yayinakisitv blog ekibi olarak sizlere Esra Erol programının ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini öğrenip hazırladık.

Esra Erol Saat Kaçta Başlıyor ?

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Esra Erol’da programı hafta içi her gün saat 16:20’de sizlerle olmaktadır.

 

Esra Erol Saat Kaçta Bitiyor ?

Esra Erol’da programı 2 Saat 40 dakikalık yayınından sonra saat 19:00’da bitmektedir.

 

Esra Erol saat kaçta bitiyor, esra erol saat kaçta başlıyor

Program Konusu Nedir ?

Esra Erol program formatı itibariyle birbiriyle problem yaşayan çiftler, aileler yada bir haksızlığa uğramış, iftiraya uğramış veya annesini, babasını arayan, herhangi kayıp birini arayan kişilerin enteresan olaylarını konu alıp programa başvuran kişilerin olaylarını detaylı olarak incelemektedir. Bu inceleme sırasında programa başvuran kişinin sorununu çözmek için çaba sarf etmektedir. Kayıp kişileri bulmaktadır. Ailesiyle problem yaşayanları barıştırmaya çalışmaktadır. Sesini duyuramayanların sesini duyurmasına yardımcı olmaktadır. Tehtit altında olanları korumaya çalışmaktadır. Yardıma muhtaç olan insanlara yardım toplamakta yada yardım etmektedir. Kısacası bir insanın başına gelebilecek her türlü olayda yardımcı olmaya çalışmaktadır. Siz veya bir yakınınızda çözülmesi zor bir olay yaşıyor ve bunun üstesinden gelemiyorsanız veya yardıma ihtiyacınız varsa sizlerde Esra Erol’a katılarak probleminize bir çözüm bulabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

 

Eğer ki sizde sıkı bir Esra Erol izleyicisiyseniz blog sayfamız üzerinden ATV kategorisine göz atarak diğer gündemdeki programları veya gelişmeleri de ayrıca takip edebilirsiniz. Gitmek için tıklayınız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.