En İyi Tetikçi Filmleri

0 53

En İyi Tetikçi Filmleri

Aksiyon ve gerilim tadındaki suç ve gizem konulu filmlerden hoşlanıyorsanız şüphesiz Tetikçi filmleri ilginizi çekmektedir. Bir tetikçinin aldığı işler karşılığı işlediği cinayetler, suçlar ve bu eylemleri gerçekleştirirken karşıladığı olayları izlemek kesinlikle son derece keyifli olmaktadır ama sinema sektöründe bilindiği üzere bir konunun, filmin ilgi görmesinden sonra o konuyla alakalı sayısız film yazılıp çekilmektedir ve ne yazık ki bu gerçek tetikçi filmleri içinde gerçekleşti tetikçi filmlerinin izleyici kitlesi tarafından fazlaca beğenilmesi sebebiyle bir çok tetikçi konulu filmler yayınlandı ve buda kaliteyle beraber çok başarısız tetikçi filmleri de ortaya çıkarmaktadır. Durum böyle olunca başarısız bir yapım yüzümden zamanımızı boş yere kaybetmek bizleri üzmektedir. Yayinakisitv olarak en iyi tetikçi filmlerini bulduk ve sizler için listeledik.

 

İşte Sizler İçin Hazırladığımız En İyi Tetikçi Filmleri Listesi

 

1-)  The Accountant – Hesaplaşma

En iyi tetikçi filmleri

IMDb : 7.3

Matematik uzmanı olan Wolff dışarıdan bakıldığında bir muhasebeci olarak gözükmektedir ama hiçte göründüğü gibi değildir. Polis teşkilatı Wolff’un peşindedir. Tehlikeyi fark eden Wolff sıradan basit bir şirkette sıradan bir muhasebeci gibi görünecek ve hiç ummadığı olaylarla karşı karşıya kalacaktır.

 

2-) İhtiyarlara Yer Yok

Tetikçi filmleri

IMDB: 8.1

Eski bir asker olan Moss 2 milyon dolar içinde olan bir çanta bulur ve bu çantayla beraber hiç istemediği olaylarla karşılaşacaktır. Bulduğu çanta bir uyuşturucu kartelinindir ve çantayı alabilmek için Moss’un peşine kiralık katiller göndereceklerdir.

 

3- ) Amerikan Keskin Nişancı

En güzel tetikçi filmleri

IMDb : 7.3

Yayınlandığı dönem Oscar Adayı gösterilen Amerika’nın Irak operasyonunda Irak’a gönderilen bir askerin yaşadıklarını konu alan gerçek bir hayat hikayesini anlatan filmdir.

 

4- ) Kill Bill Serisi

En güzel tetikçi konulu film

En iyi tektikçi filmlerini sıraladığımız bir listede bizlere bir çok insana tetikçi filmlerini sevdiren Kill Bill serisini koymasak haksızlık etmiş olurduk. Kill Bill filmi Birbirinden farklı özelliklere sahip olan 3 tektikçi kadının olaylarını anlatmaktadır. Serinin tüm filmleri aşağıdaki gibidir.

 

5-) John Wick

john wick tetikçi filmi

IMDb : 7.4

Karısından kalan tek hatıra köpeği  gangsterler tarafından öldürülmektedir. Eski bir tetikçi John Wick karısından kalan tek hatırayı ondan çalan gangsterlerden intikam almak istemektedir ama bunu yapabilmesi için bıraktığı mesleği olan tetikçiliğe geri dönecektir.

 

6-) Tetikçinin Gecesi

tetkçi filmi

IMDB : 7.5

Oscar ödülüne aday gösterilen başrollerinde Tom Cruıse’un yer aldığı Tetikçinin Gecesi filmi bir tetikçi ile taksi şoförünün yollarının kesişmesi sonucu yaşadığı olayları konu almaktadır.

 

7-) Tetikçi (Crank)

Crank tetikçi filmi

IMDb : 6.9

Hayatı tamamen kalp atış hızına bağlı olan Chelios başındaki bu olaylardan kurtulmaya çalışmaktadır. En büyük rakiplerinin ona enjekte ettiği bu sıvı ile kalp atış hızı düştüğünde Chelios ölecektir.

 

😎 Leon – Sevginin Gücü

Leon tetikçi filmleri

IMDB: 8.5

Ailesi katledilirken yan komşusu Leon’a kaçan Mathilda, komşusu Leon’a sığınmıştır. Mathilda’nın Gidecek hiçbir yeri bulunmamaktadır. Eski bir tetikçi olan Leon, Mathilda’nın peşindekilerle mücadele edecek ve Mathilda’ya duyduğu sevgiden dolayı Leon’daki değişimi göreceksiniz.

 

9-) tetikçi

Hitman tetikçi filmi

IMDb : 6.3

Çocukluğundan beri özel eğitim gören ve profesyonel bir ajan,suikastçi haline gelen Ajan 47’nin yaşadığı olayları konu alıyor.

 

10-) Jack Reacher

en iyi tetikçi filmleri

IMDB: 7.0

Başrollerinde Tom Cruise’nin yer aldığı filmde eski bir cinayet müfettişinin, bir sniperin rastgele öldürdüğü insanlarının dava dosyasında araştırma yapması ve araştırma sonucu ortaya çıkan olayları anlatmaktadır.

 

Sizler için hazırladığımız en iyi tetikçi film listemizin sonuna geldik umarım beğenir ve keyif dolu dakikalar geçirirsiniz ayrıca sizler için hazırladığımız en iyi çete filmleri konumuza göz atabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.